KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13535383
nr 1353 5383
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, by, 48x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:12:19
100 kr
150 kr
250 kr